Strona główna Zajęcia dodatkowe
ŚWIETLICE PRZEDMIOTOWE |
PONIEDZIAŁEK | WTOREK | ŚRODA | CZWARTEK | PIĄTEK |
BIOLOGIA | 7.25 – 8.10 K.Skalska s.205 |
||||
CHEMIA | 14.50 – 15.35 M.Lewandowska s.205 |
||||
FIZYKA | 14.50 – 15.35 P.Milewska s.124 |
||||
GEOGRAFIA/PRZYRODA | 7.25 – 8.10 A.Klimek s.34 |
||||
JĘZYK POLSKI/HISTORIA | 14.50-15.35 B.Deja s.213 |
7.25-8.10 A.Korcz s.41 |
7.25 – 8.10 J.Zakrzewska s.33 B.Domel s.42 |
||
MATEMATYKA | 7.25 – 8.10 A.Olszewska s.212 klasy 6 |
7.25 – 8.10 J.Starościńska s.124 klasy 5 |
|||
ŚWIETLICA TESTY | 14.45 – 16.30 D.Miernik s.205 |
14.45 – 15.40 B.Deja s.205 |
|||
ŚWIETLICA PRACE DOMOWE KLASY 1-4 |
14.45 – 16.30 P.Milewska s.12 |
14.45 – 16.30 L.Piotrowska s.12 |
14.45 – 16.30 D.Miernik s.12 |
14.45 – 16.30 K.Zagórska s.12 | 14.45 – 16.30 K.Zagórska s.12 |
KLASA O | PONIEDZIAŁEK | WTOREK | ŚRODA | CZWARTEK | PIĄTEK |
BASEN | 14.50 – 15.35 TANIEC K.Mądraszewska s.44 PIŁKA NOŻNA P.Wieczorek B |
14.50 – 15.35 ROBOTYKA Z LEGO I.Halbecka s.45 |
14.50 – 15.35 SZTUKA I JA K.Górnicz s.24 |
14.50 – 15.35 BOOK CLUB M.Hasse s.02 BLOK SPORTOWY R.Przytulski B 15.45-16.30 SZTUKA I JA K.Górnicz s.21 |
KLASA 1 | PONIEDZIAŁEK | WTOREK | ŚRODA | CZWARTEK | PIĄTEK |
BASEN 1a, 1b 14.50 – 15.35 JĘZYK HISZPAŃSKI kl.1c D.Dunst-Drywa s.03 |
14.50 – 15.35 ROBOTYKA Z LEGO I.Halbecka s.45 SZERMIERKA K.Frohwerk s.31 15.45 – 16.30 LEGO KREATYWNIE K.Zagórska s.11 |
14.50 – 15.35 BLOK SPORTOWY z elementami judo R.Przytulski s.31 |
14.50 – 15.35 ENGLISH CLUB E.Gliszczyńska-Kurdziel s.11 KICKBOXING A.Mądraszewska s.31 15.45 – 16.30 TANIEC K.Mądraszewska s.05 PIŁKA NOŻNA P.Wieczorek B |
14.50 – 15.35 SZTUKA I JA K.Górnicz s.21 JĘZYK HISZPAŃSKI kl.1a,1b I.Izbrandt-Olejniczak s.11 |
KLASA 2 | PONIEDZIAŁEK | WTOREK | ŚRODA | CZWARTEK | PIĄTEK |
14.50 – 15.35 ROBOTYKA Z LEGO I.Halbecka s.45 KICKBOXING A.Mądraszewska s.31 |
14.50 – 15.35 JĘZYK HISZPAŃSKI I.Izbrandt-Olejniczak s.21 LEGO KREATYWNIE B.Megger s.11 15.45 – 16.30 TANIEC K.Mądraszewska s.05 |
BASEN | 14.50 – 15.35 PIŁKA NOŻNA P.Wieczorek B POZNAJEMY ŚWIAT L.Piotrowska s.21 15.45 – 16.30 SZTUKA I JA K.Górnicz s.21 |
14.50 – 15.35 SZERMIERKA K.Frohwerk s.31 ENGLISH CLUB A.Wyszkowska s.24 15.45 – 16.30 BLOK SPORTOWY z elementami judo R.Przytulski s.304 |
KLASA 3 | PONIEDZIAŁEK | WTOREK | ŚRODA | CZWARTEK | PIĄTEK |
BASEN | 14.50 – 15.35 ENGLISH CLUB-JOLLY PHONICS I.Balicka P.Milewska s.14 HISTORIA SZTUKI M.Packa s.33 15.45 – 16.30 SZERMIERKA K.Frohwerk s.31 |
14.50 – 15.35 MALARSTWO A Małkowska s.34 14.50-16.05 SŁODKO I SŁONO M.Ciesielska s.119 15.45 – 16.30 BLOK SPORTOWY z elementami judo R.Przytulski s.31 |
14.50 – 15.35 TANIEC K.Mądraszewska s.44 ROBOTYKA Z LEGO I.Halbecka s.45 JĘZYK HISZPAŃSKI I.Izbrandt-Olejniczak s.214 ENGLISH STORIES K.Surdyka s.14 DEUTSCH ENTHUSIASTEN GASP E.Smolińska s.213 15.45 – 16.30 KICKBOXING A.Mądraszewska s.31 |
14.50 – 15.35 SZACHY P.Symbor s.14 ZAJĘCIA WOKALNE D.Stefanowska s.44 15.45 – 16.30 SZERMIERKA K.Frohwerk s.31 |
KLASA 4 – 6 | PONIEDZIAŁEK | WTOREK | ŚRODA | CZWARTEK | PIĄTEK |
7.25 – 8.10 WOLONTARIAT K.Zagórska s.Ł3 KOLOROWA MATEMATYKA klasy 5 J.Starościńska s.124 |
7.25 – 8.10 MATEMATYKA KONKURSOWA A.Olszewska s.212 klasy 6 DEUTSCH ENTHUSIASTEN GASP klasy 6 E.Smolińska s.213 |
7.25 – 8.10 KOŁO SZKOLNYCH BLOGERÓW A.Mionskowska Bibl |
7.25 – 8.10 MITOLOGIA GRECKA A.Korcz s.41 |
||
15.45 – 16.30 KICKBOXING A.Mądraszewska s.31 |
14.50 – 15.35 WOLONTARIAT K.Zagórska s.Ł3 KOŁO MŁODEGO BIOLOGA klasy 5-6 K.Skalska s.212 HISTORIA SZTUKI klasy 4 M.Packa s.33 ZESPÓŁ WOKALNO-INSTRUMENTALNY K.Adamowska s.44 ODKRYWCA A.Klimek s.34 KOŁO TEATRALNE GASP A.Mionskowska Bibl 15.45 – 16.30 SIATKÓWKA Ł.Rybiński s.304 SZACHY klasy 4-6 P.Symbor s.41 |
BASEN KLASY 5-6 14.50 – 15.35 MISJA NA MARSA klasy 4 K.Wej s.204 MALARSTWO klasy 4 A Małkowska s.34 MITOLOGIA SŁOWIAŃSKA A.Korcz s.41 |
14.00 – 14.45 KOŁO ZIELARSKIE K.Mądraszewska s.14 OPEN MIND klasy 4-5 K.Kamińska s.Ł3 PIŁKA NOŻNA P.Wieczorek B 14.50 – 15.35 TANIEC klasy 4-5 K.Mądraszewska s.44 DEUTSCH ENTHUSIASTEN GASP klasy 4-5 E.Smolińska s.213 14.50-16.20 EGZAMIN PET klasy 6 I.Balicka/E.Prusisz s.33 |
BASEN klasy 4 14.50-15.35 JĘZYK FRANCUSKI D.Dunst-Drywa s.117 15.45 – 16.30 SZERMIERKA K.Frohwerk s.31 |
KLASA 7 – 8 | PONIEDZIAŁEK | WTOREK | ŚRODA | CZWARTEK | PIĄTEK |
7.25 – 8.10 BIOLOGIA KONKURSOWA K.Skalska s.213 WOLONTARIAT K.Zagórska s.Ł3 |
7.25 – 8.10 HISTORIA KONKURSOWA J.Zakrzewska s.33 MATEMATYKA KONKURSOWA J.Starościńska klasy 8 s.124 CHEMIA KONKURSOWA M.Lewandowska s.205 DEUTSCH ENTHUSIASTEN GASP klasy 6 E.Smolińska s.119 |
7.25 – 8.10 JĘZYK POLSKI KONKURSOWY B.Domel s.42 INFORMATYKA KONKURSOWA I.Halbecka s.45 KOŁO SZKOLNYCH BLOGERÓW A.Mionskowska |
7.25 – 8.10 MATEMATYKA KONKURSOWA A.Olszewska klasy 7 s.212 |
7.25 – 8.10 GEOGRAFIA KONKURSOWA A.Klimek s.34 |
|
14.50 – 15.35 WOLONTARIAT K.Zagórska s.Ł3 KOŁO MŁODEGO BIOLOGA klasy 7 K.Skalska s.212 SZACHY klasy 7-8 P.Symbor s.41 KOŁO TEATRALNE GASP A.Mionskowska Bibl 15.45 – 16.30 SIATKÓWKA Ł.Rybiński s.304 |
14.50 – 15.35 HISTORIA SZTUKI Z.Krasnopolska-Wesner s.H MITOLOGIA SŁOWIAŃSKA A.Korcz s.41 |
14.50 – 15.35 MITOLOGIA GRECKA A.Korcz s.41 RYSUNEK Z.Krasnopolska-Wesner s.H EGZAMIN DELE język hiszpański D.Dunst-Drywa s.117 14.50-16.20 EGZAMIN PET klasy 7 I.Balicka/E.Prusisz s.33 |